[ Webhosting profitux.cz ]
18.8.2009
Big City Beatzz 2!
Big City Beatzz 2 Flyer
Big City Beatzz 2 Flyer
Jelikož mi tu na stránkách zatím chybí tak zásadní věc, jako je partylist, rozhodl jsem se oznámení nové BCB uskutečnit aspoň touhle cestou - newska provázaná s blogovým příspěvkem. Nuže, k věci...

Druhé vydání Big City Beatzz se bude konat stejně jako minule v adolfovické Lamě. Na rozdíl od červencové BCB se můžete těšit na lepší zvuk a osvětlení a co se muziky týče, zůstaneme tentokrát věrní elektronice. Kromě mě, INdexe a liFea, kteří na BCB hráli posledně, si budete moct poslechnout také DJe z bookingu Xbass - P.S. a Vikyho. Pevný lineup zatím není, ale pravděpodobně bude akci otvírat Viky s breakbeatovým setem, po něm bude následovat pořádná porce dnb pod taktovkou INdexe, P.S. a samozřejmě taky mě. Nakonec vystoupí liFe s technem a pokud potom nebudeme všichni ještě úplně mrtví, nastane prostor pro experimenty.
Co se od minula změnilo k horšímu je výše vstupného, která se zvedla z 30ti korun na 50. K tomu kroku nás donutil ne příliš vstřícný postoj majitele Lamy, který odmítá na akci uvolnit byť sebemenší částku z výdělku na baru. Lepší technické vybavení bohužel něco stojí... Nicméně věřím, že dvacka navrch nikoho nezabije.

Všichni jste srdečně vítáni, tak neváhejte, řekněte o akci všem svým přátelům a přijďte v hojném počtu - bude rychta ;)

Související odkazy: Xbass, Facebook