[ Webhosting profitux.cz ]
25.6.2009
RELEASE DIGEST: SUICIDE046
Ze země Pána Prstenů k nám připlouvají nejnovější TREiovy "vibes" pod vlajkou Klutova labelu Commercial Suicide. Novozélandský drak nám tentokráte připravil dvě pecky z takového klidnějšího soudku.
Áčková strana nese track s názvem Justify, který mi perfektně sedne k té slotě za okny (tzn. druhý stupeň povodňové aktivity). Přes táhlé pady výborně skloubené se zvuky velmi podobnými flétně a sem tam nějakým tím vokálkem se plynuje a bez velkých emocí dostaneme až k mocné dunivé subbase. Jak se track jednou rozjede, už se skoro nezastaví, přeruší jej jen jedna delší plocha zhruba uprostřed a po ní track pokračuje ve stejném tempu, v jakém před tím znenadání skončil. Aby taky ne, když jej pohání tak propracovaný beat.
Velmi podobného ražení je i béčková strana pojmenovaná Sound Down. Jak po stránce kompoziční, tak co se nástrojů týče. Akorát táhlá basa se nepohybuje už jen ve spodních frekvencích, ale má krásný filtrovaný reese vrch. Duní prostě nádherně, tak moc, že si díky ní skoro nevšímám beatu :) Stejně jako track první je i Sound Down taková klidnější skladba. Obě dvě mají ale jakési zvláštní kouzlo, díky kterému se zařadily mezi jedny z mých nejoblíbenějších za poslední dobu.

Tracklist:
01. TREi - Justify
02. TREi - Sound Down