[ Webhosting profitux.cz ]
21.1.2010
Detaily z chystaného alba Camo & Krooked
Ať už jste na poslední Vendetě (viz níže) byli nebo ne, mohli byste vědět, že naši sousedé z jihu, Camo & Krooked, chystají své debutové album. Vyjít by mělo 15. února na rakouském labelu Mainframe ve formátu dvojcédéčka. Ponese název Above & Beyond a bude obsahovat tracky liquidovějšího zaměření. Tracklist prvního CD vypadá následovně:

01. Camo & Krooked - You Cry
02. Camo & Krooked - Walk On Air
03. Camo & Krooked - Tonight
04. Camo & Krooked - Lets Go
05. Camo & Krooked - See Through You
06. Future Prophecies - September (Camo & Krooked Remix)
07. Camo & Krooked - Terra
08. Camo & Krooked - The Escape
09. Camo & Krooked - Lost Heaven VIP
10. Camo & Krooked - Bounce feat. Nemisis
11. Camo & Krooked - Only Me
12. Camo & Krooked - Just Hold On
13. Camo & Krooked - Dreams
14. Camo & Krooked - Silence feat. Nina

Druhé CD obsadí mix namíchaný šéfem labelu, DJem DisasZtem. Stejnojmenné EP již vyšlo, pro zvědavce pod katalogovým číslem MFREP001.
21.1.2010
Fotky z Vendety, 15.1.2010
DIR:/ (ROmitronic & paraBOT), En.Dru (LIVE), Camo & Krooked (AT), Whipp of God (Golly vs UfO vs Spool)

První Vendeta roku 2010, která byla zároveň oslavou pětiletého výročí fungování pohon crew, se celkem vydařila. Headlineři Camo & Krooked mě svým jump-upem sice moc (spíš vůbec) nepotěšili, ale vystoupení beatboxera říkajícího si En.Dru mělo opravdu šťávu. Celkově bych to zhodnotil jako příjemné odreagovaní v tom šíleném lednovém shonu, který znají jen vysokoškoláci (tzn. zkouškové). Tož teda hepi bérzdej pohon krů a vy se můžete podívat na zatím jediné fotky, které jsem z téhle akce našel.

Fotky na drumandbass.cz
21.1.2010
Tune da radio!
V nedávné době jsem párkrát slyšel rčení, že kdo nic nedělá, nic nezkazí. Lidem, kteří se tím opravdu řídí, bych rád projevil upřímnou soustrast (protože při troše přemýšlení se dá rychle zjistit, že i nicneděláním se dá leccos slušně podělat). Já mezi ně naštěstí nepatřím. S příchodem nového roku jsem si řekl, že je čas zase se posunout o kousíček dál. Sice jsem si tím pádem dal docela dlouhodobý závazek, ale věřím, že mi přinese jen dobré (kromě všeho toho času, který mi vezme). Dámy a pánové, nyní mě budete moct slyšet každou středu hrát naživo na vlnách DEEPBASSNiNE rádia, a to v časovém rozmezí od 18:00 do 19:00 našeho času, kdy si budete moct nechat potrápit vaše uši troškou toho "procítěnějšího" neurofunku :)
3.1.2010
Sbohem 2009, nechť je rok 2010 ještě lepší!
Ačkoliv tenhle post měl být původně novoroční (respektive úplně nejdřív to mělo být takové zamyšlení před koncem roku), nakonec jsem zjistil, že o svátcích je toho času snad ještě míň než jindy, takže jsem se k jeho napsání dostal až teď (už ve víru zkouškového).

Pro mě byl rok 2009 v určitém smyslu průlomový. Na začátku jsem si říkal, letopočet obsahuje šťastné číslo, bude to dobrý rok. A on byl, dokonce asi tak 100x lepší než bych od něj čekal, úspěchů přinesl dosti a užil jsem si jej naplno. Až jsem si nakonec uvědomil, že to těžko vše svedu jen na štěstí. Nepochybně, nemít ho, asi by se spousta věcí nestala, ale čistě o něm to také není. Naštěstí stačilo, aby mi v kritických situacích trošku pomohlo a já už se těch vzniklých šancí chytil. A nakonec mě asi i zachránilo, což byl jeden z důvodů téhle úvahy - den před koncem roku to můj controller schytal od sklenice plné piva a nebýt toho štěstí, možná bych si taky hezky dlouho nezahrál.

Tohle štěstí ve smůle mě jen utvrdilo v mém "master planu" na rok 2010 - prachy, prachy, prachy. Bez nich to nepůjde a bohužel (naštěstí?) je to teď asi to jediné, co mě brzdí, takže zařídit si co nejlepší a pokud možno stálejší zdroj příjmů bude priorita. Vydělané peníze hned půjdou do techniky, která mě zase někam posune, jak v produkci, tak v DJingu. Jen doufám, že mě štěstí neopustí a zase mi trošku pomůže - najít teplé místečko grafika asi nebude žádný med...

Tak Vám všem přeji šťastný nový rok :)
1